Воскресенье, 05.05.2024, 14:24
БИЛЬЯРД, НАСТОЛЬНЫЙ ФУТБОЛ, АЭРОХОККЕЙ +380955785467Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Гость | RSS
Каталог товаров
Интересное о бильярде
Аэрохоккей
Настольный футбол, кикер
Бильярдное сукно
Мебель - лучшая мебель от Мебель-опт.
Меню сайта
Форма входа
Главная » Статьи » Интересное о бильярде

Інстукція по експлуатації та догляду за більярдними столами!

1.       Більярдний стіл – складний виріб, який потребує особливого догляду. При дотриманні правил експлуатації та догляду термін використання більярдного стола необмежений. Перед початком використання стола ознайомтесь з даною інструкцією. Гарантійне обслуговування можливе тільки у випадку дотримання умов експлуатації.

П

Приміщення більярдної  повинно мати розміри не менше:

                                          для російського більярду                                     для америк. більярду (пула) 

6ф (1.8м х 0.9м)                              5м х 4.1м                                                        4.8м х 3.9м 

7ф (1,98м х 0.99м)                          5.2м х 4.2м                                                     5м х 4м 

8ф(2,24м х 1,12м)                           5,4м х 4,3м                                                     5,2м х 4,1м 

9ф (2,54м х 1,27м)                          5,8м х 4,5м                                                     5,6м х 4,3м 

10ф( 2,84м х 1,42м)                         6м х 4,6м - 

11ф( 3,20м х 1,60м)                         6,4м х 4,8м - 

12ф( 3,50м х 1,75м)                         6,8м х 5м - 



Підлога в більярдній повинна мати тверду стабільну основу, яка не допускає любу її деформацію під вагою більярдного стола (1300кг - 400кг) при монтажі та наступній статичній загрузці. Нестабільність підлоги призведе до деформації ігрового поля більярдного стола.

Температура повітря в більярдній повинна бути 20 – 24 С, відносна вологість повітря 40 – 60%. При недотриманні температурного режиму та режиму вологості настає ризик деформації дерев’яних деталей стола, київ, послаблення натяжки сукна від ввібраної вологи. Стіл встановлюється далеко від приборів опалення. При наявності в приміщенні кондиціонерів, камінів та іншого кліматичного обладнання, яке понижає вологість повітря, необхідна установка зволожувача. Можливі наслідки недотримання температурного режиму та режиму вологості в вигляді деформації дерев’яних деталей більярдного стола чи обладнання, поява тріщин відносяться до фізичних явищ, особливостей поведінки масиву деревини, та не пов’язані  з якістю виконаних робіт.

Більярдний стіл під час гри освітлюється спеціальним світильником. Освітлення більярдної природним денним світлом повинно виключати пряме попадання сонячних променів на більярдний стіл. Тривале пряме попадання сонячного світла може викликати зміну кольору окремих ділянок дерев’яних деталей чи сукна.

1.        Більярдний стіл

Усі роботи по сервісному обслуговуванню більярдного стола повинні виконуватись кваліфікованими спеціалістами фірми – поставщика більярдного обладнання. Некваліфіковані дії можуть призвести до ризику перекосу стиковки плит, поломки конструктивних елементів стола, псуванню його комплектуючих і, як наслідок, додаткові витрати на їх усунення.

Профілактичний огляд та нівелювання:

Первинний огляд стола та нівелювання проводиться спеціалістами фірми – поставщика не пізніше, ніж через три місяці після монтажу. За цей час з’єднання дають усадку, стіл приймає стабільне положення та в подальшому потребує мінімального корегування. Подальші профілактичні огляди та нівелювання (по мірі необхідності) проводяться один раз в рік.

Зберігання та догляд:

Після закінчення гри, для попередження потрапляння на сукно пилюки та сторонніх предметів, стіл необхідно накривати спеціальним чохлом. Щоденний догляд за бортами стола передбачає видалення пилюки з допомогою м’якої чистої тканини та періодичній (раз в тиждень) обробці нерідким поліролем «антипиль», який наноситься на спеціальну м’яку шматинку. При попаданні на дерев’яні поверхні стола будь-якої рідини, терміново промокніть її гідроскопічною  тканиною чи губкою та витерти насухо!

Забороняється:

Самостійно пересувати більярдний стіл, пробувати провести самостійно нівелювання поля чи проводити будь-які маніпуляції, які вимагають участі спеціаліста, за винятком дій по догляду за столом, вказаних в даній інструкції;

Ставити на борти та ігрове поле попільнички, посуд, стакани і чашки з напоями, портфелі, ложити ключі, парасольки, інструменти та ін. предмети, що можуть забруднити чи пошкодити сукно, борти, подряпати лакофарбове покриття дерев’яних деталей;

Курити над поверхнею стола;

Вставати на стіл та ходити по ньому, використовувати його для монтажу світильника і ін. робіт;

Використовувати для чистки сукна, дерев’яних, латунних, шкіряних поверхонь не призначені спеціально для цієї мети різні хімічні речовини та абразивні суміші.

Сукно:

Під час гри на поле потрапляють частинки крейди та осідає пилюка. Якість гри залежить від стану сукна. Лицева поверхня сукна повинна бути максимально гладкою. Сукно довго зберігає свої ігрові якості при регулярній правильній чистці. Забороняється будь-яке вологе прибирання, використання хімічних засобів, використання твердих та гострих предметів для видалення бруду чи підняття ворсу.

Чистка сукна проводиться спеціальною щіткою з кінського волосу, з видовженою щетиною по краях. Якісна щітка піднімає укатаний шарами ворс та вимітає пилюку та бруд в стиках борта і ігрового поля та в створах луз. Чистити потрібно строго в напрямку ворса сукна. Після очистки ігрової поверхні, змітається пилюка, зібрана біля бортів, в напрямку до луз і прибирається пилососом.

Періодично (раз в тиждень чи два – в залежності від інтенсивності гри), ігрове поле обробляється пилососом слабкої потужності з використанням спеціальної м’якої насадки (не можна використовувати щітки, що обертаються). Пилососити потрібно в напрямку ворсу, повільно, без фізичних зусиль.

Видалення плям зі сукна проводиться тільки з допомогою передбачених для цього засобів кваліфікованим спеціалістом. Допускається можливість видалення плям з допомогою щітки та 40% водного розчину етилового спирту. Щітку зволожити цим розчином та акуратними рухами, без зусиль, в напрямку ворсу сукна, чистити забруднене місце., періодично промокати чистою білою сухою тканиною чи серветкою. Можливе повторення процедури після повної природної просушки. Рекомендується починати очистку сукна відразу після забруднення, щоб уникнути можливої фіксації плями та подальшого утворення розводів.

Не вважаються забрудненням білі точки на сукні, які залишає шар після удару, пропікаючи його при прискоренні. В цей момент в точці тертя між сукном і шаром температура піднімається до 250 ˚С. Такі точки не вичищаються і вважаються наслідком нормального зносу сукна.

Заміна сукна проводиться в міру його зносу, який залежить від інтенсивності експлуатації більярдного стола (в середньому 1 раз в рік), а також у випадку пошкодження чи нанесення невиправних плям. Ознаки зносу сукна: поява витертих місць на бортах і кутках луз, нерівномірність ворсу (поява накатаних доріжок в районі луз). Під час заміни сукна проводиться профілактичний огляд стола і, в випадку необхідності – нівелювання.

2.        Умови виконання гарантійного обслуговування

Безкоштовний гарантійний ремонт розповсюджується тільки на дефекти, що виникли з вини виробника, і передбачає проведення ремонтних робіт та заміну дефектних частин більярдного стола та більярдного обладнання, що постачалося в комплекті.

Рішення про безкоштовне гарантійне обслуговування приймається після розгляду письмової заяви, з вказаною  причиною звернення, та діагностики дефектів чи пошкодження більярдного стола чи обладнання на об’єкті Замовника.

Гарантія не розповсюджується:

При порушенні правил зберігання, експлуатації і догляду за більярдним столом і обладнанням, викладених в  даній інструкції;

У випадку використання більярдного стола та обладнання не по прямому призначенню;

При наявності слідів стороннього втручання, самостійного ремонту чи регулювання стола;

На деталі стола і обладнання з видимими пошкодженнями, слідами механічного чи хімічного впливу, пошкодження тваринами чи комахами;

На розхідні матеріали – наклейки, крейда, сукно;

У випадку нанесення збитків більярдному столу і обладнанню чи його втрати внаслідок обставин непереборної сили (стихія, пожежа, повінь, нещасний випадок і т. д.);

Після закінчення гарантійного терміну.

 


Категория: Интересное о бильярде | Добавил: billiard (05.02.2010)
Просмотров: 1869 | Теги: розміри більярдної кімнати, більярд, більярдний стіл, розстановка більярдних столів, інструкція по використанню більярдн, стіл для більярду
Поиск
Copyright MyCorp © 2024 Яндекс.Метрика
Магазины Киев Мы в Google+